Yasal Uyarı

Kişisel bilgiler

Müşteriler ya da potansiyellerimizi kurumumuzdan haberdar edebilmek için, bazı iletişim bilgileri istemekteyiz. “Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. ye kendi rızam ile verdiğimi kabul edip, bu bilgilerin Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılacak ürün ve hizmetlerin pazarlama iletişimi faaliyetleri, kampanya, özel teklif ile anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik ileti gönderiminin; belirttiğim iletişim araçları aracılığıyla, bu bilgilerin Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kullanılmasına onay verdiğimi bildiririm.”

Firmamızla aranızdaki iletişim faaliyetlerinin durdurulması için talimat verme hakkınız bulunmaktadır. İlgili talep ve diğer isteklerinizi 0212 574 00 24 numaralı telefonla bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Müşteri Bilgi Gizliliği

Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu site’ de müşterilerimizin doldurmuş olduğu iletişim formlarında belirttikleri kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilerle paylaşmamayı beyan ve taahhüt eder. Bilgi formlarında belirtilmiş olan veriler, sadece müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve kabul etmeleri halinde, kampanyalarımız ve önerilerimiz konusunda bilgi vermek amacıyla kullanılacaktır.

Telif Hakkı

Telif hakkı Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. ’ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin dosyaları ile tasarımlar, ses, animasyon, görsel, video 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği koruma altındadır. Sitede bulunan hiçbir öğe başka sitelerde yayınlanamaz, kopyalanamaz ve ticari amaç için kullanılamaz.

Kampanyalar

Bu sitede yürütülen İletişim faaliyetleri/kampanyalarda değişiklikler yapılması ya da kampanyanın belirtilen süreden erken sonlandırılması gibi süreçlerde, sitede bulunan ilanlarda değişiklik yapılmaması veya ilanın kaldırılmaması bu kampanyanın/iletişim faaliyetinin devam ettiği anlamına gelmez. Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. değişikliklerin siteye yansıtılmasında yaşanacak gecikmelerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm iletişim faaliyetleri ve kampanyalar müşterimizin içeriklerden haberdar olmalarını sağlamak için yayınlanmaktadır.

Kurumsal / Marka Logoları

Bu sitede yayınlanan kurumsal amblemler, logolar ve marka ile araçlar üzerindeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece kullanılamaz ve kopyalanamaz.

Ürünler / Hizmetler

Bu web sitesinde yer alan tüm hizmet ve ürün bilgileri, site yayına girdiği tarih itibari ile en son elde edilen bilgiler ışığında hazırlanmıştır. Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, istediği vakit bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından ötürü sorumluluk kabul edilmez.